Tumgik
trendnarcizas-blog · 8 years
Photo
Tumblr media
                                                               VIENATVĖ
Narcisizmą, žinoma, išrado ne internetas. Tačiau reikia pripažinti, kad šiandieninė elektroninė kultūra pasiruošusi pasauliui skelbti pačias intymiausias savo mintis. Visa tai narcisizmą pavertė įprastine šiuolaikinės egzistencijos būsena. Stephenas Marche'as savo komentare apie „Facebook“ neseniai rašė: „Augantis žmonių narcisizmas yra ne tiek tendencija, kiek visų kitų tendencijų tendencija“. Jis daro išvadą, kad socialiniai tinklalapiai daro žmones vienišus. Kuo labiau manome esantys susieti socialinės žiniasklaidos bendruomenių saitais, tuo labiau izoliuoti ir susiskaldę išties tampame.
0 notes
trendnarcizas-blog · 8 years
Photo
Tumblr media
                                                         ASMENUKĖ
Daugelis žmonių darosi autoportretines nuotraukas, dažniausiai darytas su išmaniaisiais telefonais ir talpina jas socialiniuose tinklalapiuose facebook, instagram, etc. Sveiki atvykę į skaitmeninį narcisizmo amžių, kuomet asmenukė gali būti laikoma viena iš labiausiai narcisizmą skatinančių priežasčių.  
0 notes
trendnarcizas-blog · 8 years
Photo
Tumblr media
          AKTYVUS DALYVAVIMAS SOCIALINIUOSE TINKLUOSE
Narcisistai aktyviai dalyvauja socialinio tinklo Facebook veikloje, jie, visų pirma „scrolina“ naujienas sienoje, kuri yra pilna draugų nuotraukų užsiimančių įdomia veikla ar kita forma išreikštų pasisakymų „pažiūrėk, kaip puikiai aš leidžia laiką“. Antra, paveiktas jį supančios virtualios erdvės asmuo, taip pat stengiasi būti socialiai aktyvus ir dalyvauja Facebook veikloje, įvairiomis naujienomis užpildydamas savo profilio sieną. O tuomet tik belieka laukti Like‘ų.
0 notes
trendnarcizas-blog · 8 years
Photo
Tumblr media
                                                          GIMIMO METAI
Amerikoje mokslininkai apklausė 15000 studentų, norėdami sužinoti daugiau apie narcisizmą; po apklausos paaiškėjo, kad gimusiems po 2000-ųjų yra daug didesnė tikimybė turėti narcisizmo bruožų.Materialinių gėrybių poreikis yra gerokai išaugęs. Dar vieno tyrimo dėka, buvo nustatyta, jog 60-70aisiais žmonėms nebuvo tokia svarbi finansinė nepriklausomybė, taip kaip yra dabar. Žmonės vis labiau myli save, tad nori palepinti, gražesniu apdaru apsirėti. 
0 notes